Gossip

Bekim Balaj përkëdhel brunen misterioze, kapet mat në klub

Futbollisti i Kombëtares Shqiptare Bekim Balaj është përfolur për disa lidhje serioze me disa vajza të njohura të showbizit.

Kohët e fundit ai nuk është parë në shoqërinë e ndonjë vajze por me sa duket një brune misterioze i ka rrëmbyer vëmendjen.

Balaj është parë në shoqërinë e saj duke u përkëdhelur në klub dhe videon e ka postuar vetë vajza në profilin e saj në Instagram.

Ata janë parë bashkë në një klub të Tiranës kur si performues ishte Majk.

Futbollisti dhe brunia misterioze duken shumë të afërt me njëri-tjetrin dhe ai i dhuron një puthje në kokë në momentin kur i afrohet.

Nuk është ende e konfirmuar nga ana e tij apo e saj nëse çifti po përjeton një lidhje dashurie, por diçka është e sigurt Balaj nuk mund t’i shpëtojë vëmendjes nga shtypi rozë.

Related posts

DYSHIMET/ Çiljeta Xhilaga shtatzënë me portierin e kombëtares shqiptare?

Delo.autor

54-vjeçarja nga Argjentina, tatuazh imazhin e Lionel Messit

Q.Autor

JOSHËSE DHE BOMBASTIKE/ Wanda Nara i zë vendin, por Melissa Satta “djeg” Instagramin

Isa.Autor

Leave a Comment