Europa League Futboll

Formacionet zyrtare: Dortmund – Salzburg

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e parë të 1/8 së finales të Evropa Ligës mes Borussia Dortmundit dhe Salzburgut.

Dortmundi e pret Salzburgun në “ Signal Iduna Park” në ndeshjen e parë të kësaj përballjeje.

Ndeshja do të nisë nga ora 19:00.

Formacionet zyrtare të të dy skuadrave:

Dormund: Bürki, Batshuayi, Schürrle, Götze, Reus, Weigl, Dahoud, Schmelzer (C), Toprak, Sokratis, Castro

Salzburgu: Walke, Lainer, Ramalho, Caleta-car, Ulmer, Haidara, Samassekou, Berisha, Schlager, Hwang, Dabbur

 

Related posts

Salah rrëfen anën e dhimbshme të sukseseve të tij: Bëja 9 orë rrugë me autobus për 2 orë stërvitje

Q.Autor

KRENAR PËR KËTË ARRITJE/ Babai i Modric i përlotur: Ti je…

Isa.Autor

CRYSTAL PALACE – CHELSEA/ “Blutë e Londrës” do të tentojë të vazhdojë me fitore (FORMACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

Leave a Comment