Europa League Futboll

Formacionet zyrtare: Atletico Madrid – Lokomotiv Moscow

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e parë të 1/8 së finales të Evropa Ligës mes Atletico Madridit dhe Lokomotiv Moscow.
Atletico e pret Lokomotivin në “ Wanda Metropolitano” në ndeshjen e parë të kësaj përballjeje.

Ndeshja do të nisë nga ora 19:00.

Formacionet zyrtare të të dy skuadrave:

Atletico Madridit:Axel Werner, Juanfran,Jose Gimenez,Lucas Hernandez,Filipe Luis,Angel Correa,Thomas,Saul Niguez,Koke,Diego Costa,Antoine Griezmann

Lokomotiv Moscow: Eder, Aleksey Miranchuk, Manuel Fernandes, Nemanja Pejcinovic,Igor Denisov, Anton Miranchuk, Maciej Rybus, Vedran Corluka,Solomon Kverkveliya, Vladislav Ignatiev,Guilherme

Related posts

Mourinho bën gati 70 milionë euro për qendërmbrojtësin e Anglisë…

Isa.Autor

Rrëfehet ish-lojtari Rivel Plejtit: Klubi e REFUZOI MESSIN kur ishte 13 vjeç, sepse…

Isa.Autor

Tifozët mësyjnë në fushë, panik në Francë e Angli

Q.Autor

Leave a Comment