Futboll

Formacionet zyrtare: Malaga – Barcelona

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e javës së 28-të të La Ligës mes Malagas dhe Barcelonës.

Malaga e pret Barçën në “La Rosaleda” në një ndeshje që do të nisë nga ora 20:45, raporton Express.

Këto janë formacionet zyrtare të të dy skuadrave:

Malaga: 

Barcelona:

Related posts

NUK HARRON KURRË REFLEKSET/ Zinedine Zidane dhuron spektakël, shikoni çfarë bën francezi (VIDEO)

Delo.autor

ISH-TRAJNERI I BAYERN MUNICH/ Legjendari Heynckes: Iu tregoj lojtarin më me përvojë tek “Los Blancos”

Delo.autor

Dy sulmues për TIRANËN/ Drejtuesit e skuadrës BARDHEBLU gati “goditjen” e madhe

Isa.Autor

Leave a Comment