Futboll

FOTO/ Ndryshon pamjen, Neymar i pret flokët çuditshëm

Neymar vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

Sulmuesi i PSG është operuar në Brazil dhe po qëndron në vendlindje derisa të rikuperohet.

Së fundmi braziliani ka eksperimentuar me një model të ri flokësh.

ImageImage

Related posts

Malota kthehet nga pezullimi, Gjoka ridizenjon mbrojtjen dhe mesfushën

Q.Autor

TALENTI BRAZILIAN/ Arthur falënderon MESSIN dhe tregon dy ËNDRRAT e mëdha

Isa.Autor

INJORON BARCELONËN/ Zidane: Shoh ndeshje për qejf

Delo.autor

Leave a Comment