Futboll

Karton të kuq në ndeshjen Portugali – Holandë

Janë vështirësuar gjërat për Portugalinë në ndeshjen miqësore me Holandën.

Përpos që është duke humbur me rezultat 3-0, Portugalia ka mbetur me një lojtarë më pak për shkak të ndërhyrjes brutale të Joao Cancelo në minutën e 62’të.

Related posts

VALVERDE DREJT LARGIMIT NGA “CAMP NOU”/ Ja dy kandidatë kryesorë për të zëvendësuar

Delo.autor

Jo vetëm LILAJ dhe SHKËMBI në UEFA, edhe dy ish-lojtarë dëshmojnë sot para KOMISIONIT TË APELIT

Sadik.Autor

Skedina që mund t’iu zbukurojë ditën! Mos i humbisni këto 3 parashikime (FOTO)

Q.Autor

Leave a Comment