Futboll

LAJMI I FUNDIT/ Ngjarje e rëndë në kryeqytet, sulmohet me thikë trajneri i Tiranës

Një ngjarje e rëndë nga ndodhur pak minuta më parë në kompleksin stërvitor “Skënder Halili. Trajneri i 17-vjeçarëve të Tiranës, Migen Memlli është sulmuar me thikë nga një prej prindërve të lojtarëve.

 

Mësohet se shkak është bërë mospërfshira e djalit të agresorit në 11-shen titullarë. Fillimisht ai ka hyrë në fushë dhe e ka qëlluar trajnerin Memelli me grushte, më pas agresori nxori thikën për ta qëlluar, por për fat të mirë, trajneri pogradecar është shmangur duke shpëtuar pa pasoja.

 

 

Related posts

LË SPITALIN PAS OPERACIONIT/ Eriksen mesazh tifozëve: Do i ndjek shokët e skuadrës nga…

Delo.autor

U TRANSFERUA TEK BARCELONA NË 2012/ Ish-mesfushori i Arsenalit: Smë plasi tr*pi

Delo.autor

DHURON SPEKTAKËL NË “OLD TRAFFORD”/ Pas një kombinimi me Rashford, Martial nuk përmbahet (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment