Futboll Seria A

Lautaro Martinez refuzoi Realin për të kaluar tek Interi

Lautaro Martinez është i lumtur me “projektin e Interit” dhe madje ka refuzuar Real Madridin, thotë agjenti I Racing Club.

“Borussia Dortmund ka pasur shansin të flasë me të, por ata donin të prisnin”, tha Carlos Yarque për “El Intransigente”.

“Në këtë situatë koha është ari pasi shumë klube e duan lojtari. Interi arriti me shumë entuziazëm dhe e morën atë”.

Related posts

E BUJSHME/ Inter propozon një mega-shkëmbim lojtarësh me Atletico Madrid

Q.Autor

Jorginho nuk ‘joshet’ nga Ancelotti, gati transferimi në Angli

Sadik.Autor

DËMTIMI HORROR/ Operohet Tolisso i Bayernit, ja sa pritet të mungojë francezi

Isa.Autor

Leave a Comment