Futboll

Miqësorja me Norvegjinë, ja formacioni i Kombëtares së Panuccit

Shqipëria do të zhvillojë në datën 26 mars, testin e vetëm miqësor për këtë muaj, ndaj Norvegjisë në Elbasan Arena.

Trajneri Christian Panucci ka bërë të ditur listën me lojtarët e grumbulluar, ku bien në sy emra të rinj, por edhe mungesa nga veteranë, që më parë janë thirrur në grumbullime nga tekniku italian.

“Panorama Sport”, ka bërë një formacion të mundshëm, me lojtarët më të mirë në dispozicion për këtë sfidë. Më poshtë, edhe 11-shja titullare, që mund të nisë këtë sfidë.

Image

Related posts

“GËRMO DHE LËPIJ…”/ Joachim Low e bën sërish, kapet mat duke bërë gjeste të pahijshme (VIDEO)

Delo.autor

“DEMAT E KUQ” NDALEN NË VLORË/ Flamurtari i merr një pikë kampionëve

Delo.autor

“JAM SHUMË I…”/ Deklarata e Icardit shndërrohet në stuhi polemikash te Argjentina

Isa.Autor

Leave a Comment