Futboll

Rënia e Perandorit, problemi misterioz e shtron në spital

Disa ditë më parë ai ishte në Milano dhe në Appiano Gentile, ku shkoi për të parë Interin. Sipas njoftimeve të shtypit brazilian, Adriano u pranua në një spital privat në Barra da Tijuca, në perëndim të Rio de Janeiro. As rrethi i tij familjar dhe as spitali nuk shpjeguan arsyet për pranimin e tij dhe për momentin nuk ka lajme për këtë.

“36-vjeçari nuk luan futboll që nga viti 2016 pas aventurës së shkurtër te Miami United. Ai tha se do të kthehej të stërvitej në janar. Flamengo ka zhvilluar një plan për të rimëkëmbuar atë, seanca psikologjike dhe një plan fizik. Në rrjetet sociale ata kanë postuar disa video të trajnimit të tij në palestër dhe në fushë, por më pas ai u largua nga përpjekja për t’u kthyer në fushë”, shkruan Globo.

Related posts

Jose Mourinho dopio “vjedhje” në Seria A, Hysaj i pari në listë

Sadik.Autor

Tifozi kroat s’e duron flamurin shqiptar. Ja çfarë i bën (VIDEO)

Isa.Autor

Atletico Madridit i bëhet pengesë Barcelonës për Griezmannin

Q.Autor

Leave a Comment