Futboll

Robben shënon për 4-0 ndaj Hamburgut

Bayern Munich është duke e vazhduar dominimin ndaj Hamburgut në “Allianz Arena” dhe ka shënuar golin e katërt.

Për 4-0 realizoi Arjen Robben në minutën e 55-të.

Related posts

Januzaj bëhet SHQIPTARI i dytë që fiton medalje të bronztë në Kupën e Botës pas…(FOTO)

Isa.Autor

Mirabeli: Sa të jem unë, Gatuzo nuk preket. Reina na pëlqen

Q.Autor

“RINGJALLET” MORATA/ I duhen tre minuta për dopietën ndaj Sociedadit (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment