Futboll Seria A

Sassuolo befason Napolin/ Politano shënon golin e parë për vëndasit

Sassuolo e ka befasuar Napolin duke shënuar golin e epërsisë.

Ishte Politano ai që i kaloi vendasit në epërsi në minutën e 23-të

https://youtu.be/wvnwPV454G4

Related posts

Perez jep “OK”/ NEYMAR tek REALI, ja kur pritet të kryhet transferimi i bujshëm

Isa.Autor

PYETET PËR HAZARD DHE FORMËN E DOBËT QË PO KALON/ Zizu i del në mbrojte: Edhe unë kam pasur vështirësi në…

Delo.autor

David Luiz do të qëndrojë te Chelsea, edhe nëse largohet trajneri Conte

Q.Autor

Leave a Comment