Futboll

Trajneri Panuçi, injoroi sulmuesin më në formë të Kombëtares

E çuditshme, por e vërtetë. Sokol Cikalleshi nuk është aktivizuar asnjë minutë në takimin e djeshëm ndaj Norvegjisë, edhe pse qëndroi në nxehmje thuajse 45 minuta.

Panuci

Një rast i rrallë, për më tepër kur bëhet fjalë për sulmuesin më në formë të Kombëtares sa i përket paraqitjeve në klube gjatë këtij viti.

Sokol Cikalleshi

Në krahasim me Sadikun dhe Balajn që luajtën ndaj Norvegjisë, sulmuesi kavajas ka shkëlqyer në kampionatin turk me Osmanlisporin, duke realizuar 5 gola në 10 ndeshjet e fundit.

Related posts

SFIDA E KTHIMIT NË CHAMPIONS/ Ribery: Nëse luajmë bashkë dhe “luftojmë”, kemi…

Delo.autor

KORONAVIRUSI/ Rezultoi pozitiv ndaj Covid-19, ja mesazhi i Dybalës për tifozët e Juventusit (FOTO)

Delo.autor

NUK ËSHTË ARTE MARCIALE/ Kjo është lojë futbolli dhe goditje e TMERRSHME (VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment