Futboll Seria A

Baggio: Roma dhe Lazio e meritojnë Champions-in më shumë se Inter

Ish-mesfushori i Lazio-s, por edhe i Juventus, Inter dhe Parma, Di Baggio, ka folur për luftën epër një vend në Champions që po zhvillohet në kampionatin italian.

Ai ka folur për “Radio Onda Libera” dhe ka thënë se: “Roma, Lazio dhe Inter janë shumë afër. Inter ka rënë pak, Roma dhe Lazio meritojnë më shumë”.

“Nga të treja, më pëlqen më shumë Lazio sepse po luan një futboll më të bukur se dy të tjerat”.

Related posts

FITORJA NDAJ “DJAJVE TË KUQ”/ Ja çfarë i tha Shaqirit pas dy golave ylli i Liverpoolit…VIDEO)

Isa.Autor

Portugali-Spanjë, derbi iberik ndez Kupën e Botës

Sadik.Autor

Batha sqaron episodin e gjuajtjes së penalltisë: Ja pse nuk ia lashë Çanit

Q.Autor

Leave a Comment