Champions League Futboll

Barcelona është favoriti numër një për të fituar Ligën e Kampionëve

Goal ka publikuar favoritët e Ligës së Kampionëve dy ditë para ndeshjeve të para çerekfinale, transmeton Gazeta Express.

Sipas bastoreve sportive në mbarë botën, Barcelona, e cila do të përballet me Romën në çerekfinale, është favoriti kryesor për ta fituar trofeun e Championsit këtë sezon, që ndiqet nga Bayern Munich.

Kampioni aktual i Evropës, Real Madridi, është favoriti i katërt për ta rrëmbyer sërish këtë trofe.

Çiftet n’çerekfinale dhe favoritët e Championsit:

Roma v Barcelona
Sevilla v Bayern Munich
Juventus v Real Madrid
Liverpool v Manchester City

Related posts

Kritikoi sulmuesin 45 milionësh të Realit, kërcënohet me vdekje Juninho

Q.Autor

Oferta arabe dhe RONALDO/ Ja kush qëndron pas Juventusit në tregun e aksioneve…

Isa.Autor

E BUJSHME/ Ronaldo i kërkon Juventusit të blejë Griezmann

Isa.Autor

Leave a Comment