Futboll Kategoria Superiore Sport

NUK DO TË KETË EKSPERIMENTE/ Ja formacioni i mundshëm i Partizanit ndaj Sfintulit…

Nga seanca stërvitore e djeshme u la të kuptohej se në formacionin e Partizanit nuk do të ketë shumë ndryshime në formacion dhe eksperimente në sfidën e kthimit kundër Sfintulit.

Hoxha në portë, ndërsa Marku si mbrojtës i majtë, në vend të të dëmtuarit Musta.

Shehi-Belica në qendër, ndërsa Gligorov në të djathtë.

Kote merr fanellë titullari para mbrojtjes, ndërsa Murataj dhe Bardhi i bashkohen në mesfushë. Cara, Zhunior dhe Kardozo pritet të rreshtohen në sulm.

Related posts

“SPORT BILD”: Lewandowski ndjen mungesën e mbështetjes nga kupola

Isa.Autor

SERIE A/ Criscito firmos kontratën e jetës me Genoan

Sadik.Autor

FOTOLAJM/ E ftuar speciale, Eva Murati shkëlqen në studion e “Tiki Taka” në Itali

Delo.autor

Leave a Comment