Futboll Seria A Sport

Inter pas Kovacic kërkon dhe mesfushorin portugez

Inter thuhet se po shqyrton një marrëveshje të dyfishtë për Mateo Kovaçiç të Real Madridit dhe William Carvalho të Sporting CP.

Sipas Corriere dello Sport, Inter kanë rivendosur tashmë kontaktin me agjentin e Kovaçiçit.

Zikaltrit nuk kanë hequr dorë nga pista që çon te mesfushori portugez, Carvalho,i cili kushton jo më pak se 45 milion euro.

Përgatiti: AlpeNews.al

Related posts

MERKATO/ Napoli prenoton brazilianin e Benficas, Grimaldo

Q.Autor

PROBLEME NË ZEMËR/ Sergio Aguero merr lajmin e keq pas 3 ditësh në spital

Delo.autor

SA SHUMË LEGJENDA/ Ja formacioni me lojtarët që do t’i mungojnë Kampionatit Botëror

Isa.Autor

Leave a Comment