Futboll Seria A Sport

E BUJSHME NGA SPANJA/ Pakënaqësi tek Inter, Real Madrid mund të përfitojë për mbrojtësin…

Inter po përqendrohet te gjysmëfinalja e Europa League, ku do të përballen me Shakhtar Donetsk.

Megjithatë, sipas zërave që vijnë nga Spanja, duket se jo gjithçka shkon mirë te zikaltrit.

Sipas Don Balon, Milan Skriniar nuk është shumë i lumtur me trajnerin Conte. Mbrojtësi sllovak kërkon të ketë më shumë hapësira në formacion.

Gjithmonë sopas portalit, spanjoll, Skriniar duket se është i tunduar nga një ofertë e Real Madrid-it.

Objektivi i Los Blancos për sezonin e ardhshëm është të rinojnë mbrojtjen.

Sergio Ramos, në fakt, nuk është më i ri dhe mbrojtësit e tjerë nuk bindin plotësisht, veçanërisht pas eliminimit në 1/8-at e Champions League kundër Manchester City-t.

Related posts

KA ZGJEDHUR TË PËRFAQËSOJË NGJYRAT KUQ E ZI/ Talenti shqiptar firmos kontratë 3-vjeçare me klubin anglez

Delo.autor

Aurturo Vidal në merkato, ja klubet që interesohen për mesfushorin kilen

Isa.Autor

Inter, “Suning” zgjedh vazhdimësinë. Ja çfarë ndodh me Spallettin…

Sadik.Autor

Leave a Comment