Futboll Seria A

Interi është skuadra e fundit që ka hyrë në garë për Anthony Martial

Sulmuesi francez i transferuar te Manchester United kur skuadra drejtohej nga Louis van Gaal, pritet të largohet në fund të sezonit.

Ardhja e Alexis Sanchez ka bërë që Jose Mourinho t’i jap shumë pak hapësira Martialit.

Këtë situatë po tentojnë të shfrytëzojnë shumë skuadra, duke kërkuar transferimin e tij.

Pas PSG-së, Juventusit dhe Sevillas, tani në garë ka hyrë edhe Interi

Related posts

SITUATË ALARMANTE PËR VALVERDEN/ Barcelona me probleme për finalen e “Coppa del Rey”, ja lista (FOTO)

Delo.autor

Ish-ylli i Chelsea lë Kinën për Interin: Dua të luaj sërish në Europë

Q.Autor

E PABESUESHME NGA SLLOVENIA/ La shtatëzënë vajzën e presidentit, klubi merr vendimin e rëndë për futbollistin

Delo.autor

Leave a Comment