Futboll Seria A Sport

Milan harron Beneventon, nisë përgatitjen ndaj Bolognas (FOTO)

Skuadra e Milanit nisi  stërvitjen në qendrën etrajnimit në  Milanello.

Skuadra e “Djalli” po përgatiten për ndeshjen në Bologna, dhe trajneri Gattuso e ndau ekipi në katër grupe dhe u fokusua tek taktika dhe ndjekja e disa ushtrimeve me topin.

Më pas stërvitja filloj me zgjimin muskulor dhe të drejtuar në nivele të ndryshme intensiteti.

më pas lojtarët luajtën disa ndeshje në një fushë të vogël. 

Përgatiti: AlpeNews.al

Related posts

BEFASUESE/ Sfida ndaj Vallettas, Kukësi “i josh” me ÇIFTELI e QELESHE (FOTO)

Isa.Autor

PAS GRUMBULLIMIT TË ARGJENTINËS/ Maradona kritikon trajnerin: Një mungesë respekti për futbollin…

Delo.autor

“NA SILL…”/ Tifozët e Juventus kanë një kërkesë të veçantë për CR7-tën (VIDEO)

bora.autor

Leave a Comment