Champions League Futboll Sport

Müller: Real Madridi? Gjithkush e di se çfarë ka ndodhur këtu vitin e kaluar

Thomas Müller, lojtari i Bayernit, kujton polemikat e ndeshjes së vitit të kaluar në Bernabeu kundër Real Madridit.

Ne jemi duke u përqendruar në lojë, ata tashmë kanë shumë presion, ata të gjithë e dinë se çfarë ka ndodhur këtu vitin e kaluar në Madrid.

“Ndeshja:” Ne analizojmë ndeshjen e parë për të ditur se si të përballojmë kthimin, ne duhet të shfrytëzojmë shanset, ne duhet të jemi të uritur për të shënuar gola dhe për të dëmtuar Madridin, ne duhet të marrim më shumë nga shanset tona.

Nëse nuk shënojmë, nuk më intereson-tha Muller. 

Përgatiti: AlpeNews.al

Related posts

8 MUAJ PAS DËMTIMIT/ Rikthehet në fushën e blertë “shigjeta” e Kombëtares…

Delo.autor

Dalipi flet për problemet: Ja si është situata me Çanin dhe Telushin

Sadik.Autor

NJË “PIONIER” PËR TRAJNERËT/ Sarri: Shkova në stërvitjen e tij 20 vite më parë

Isa.Autor

Leave a Comment