Gossip Sport

Ronaldo është akoma i dashuruar dhe shumë xheloz për Irinën

Kanë kaluar tre vite nga momenti që Cristiano Ronaldo dhe Irina Shayk i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, që zgjati plot katër vite. Të dy kanë ndërtuar jetët e tyre: portugezi me Georgina Rodriguez dhe top modelja ruse me aktorin Bradley Cooper, me të cilin ka pasur një djalë marsin e vitit të kaluar.

“The Sun” ka publikuar një artikull të bazuar te një dëshmi e njërit prej miqve të futbollistit, i cili ka zbuluar se Ronaldo është xheloz për Irinën:
“Ronaldo është akoma i dashuruar me të. i vjen keq për mënyrën sesi përfundoi historia e tyre dhe shqetësohet për jetën e saj. Nuk mendonte kurrë se ajo do të largohej”.

Sipas të përditshmes britanike, prishja e lidhjes mes të dyve ka ndodhur për shkak se në atë moment Cristiano nuk donte një fëmijë tjetër, por Irina po. Ndërkohë, Cristiano ka zgjeruar familjen e tij me Georgina Rodriguez, nga lidhje me të cilën ka lindur Alana Martina në nëntor (pas binjakëve Eva dhe Mateo, të lindur nga një shtatzëni surrogate).

Related posts

ZYRTARE/ Probleme që në start, Atletico humb dy futbollistë prej COVID-19 (EMRAT)

Delo.autor

Largimi i papritur i Zidane/ Reali i Madridit me mision në Angli për Jurgen Klop

Sadik.Autor

BELGJIKA KËRCËNON REAL MADRID/Të gjejnë marrëveshjen me ne, nëse e duan atë

Isa.Autor

Leave a Comment