Futboll Sport

Shpërthejnë thirrjet në stadiumin e Kukësit: Lironi vëllezërit tanë

Thirrjet “Lironi vëllezërit tanë” janë dëgjuar sot edhe në stadiumin “Zeqir Ymeri” në ndeshjen Kukësi-Laçi, për gjysmëfinalet e Kupës së Republikës.

I gjithë stadiumi është dëgjuar në kor të thërrasë dhe të kërkojë lirimin nga burgu të kuksianëve që janë arrestuar pas protestës në Tunelin e Kalimashit për tarifën e vendosur në Rrugën e Kombit.

 

Related posts

KORONAVIRUSI/ Qeveria i refuzoi protokollet mjekësore, mbyllet kampionati tjetër në Europë

Delo.autor

SERIE A/ Mirabelli: Jemi të përgatitur për çdo vendim të UEFA-s

Sadik.Autor

CHAMPIONS/ Adrian “shkurorëzon” Liverpoolin, kualifikohet Atletico

Delo.autor

Leave a Comment