Champions League Futboll

Vallejo kthehet në stërvitje të plotë përpara ndeshjes me Juventusit

Zinedine Zidane mori një lajm të mirë një ditë  para  ndeshjes  në Ligën e Kampionëve kundër Juventusin, Jesus Vallejo dhe Lucas Vazquez të dy lojtarët u rikthyen në stërvitje.

Ndërsa Sergio Ramos është i pezulluar dhe Nacho Fernandez vuan nga një dëmtim , Los Blancos kanë një boshllëk në mbrojtje dhe Vallejo tani ka gjasa të plotësojë duke kapërcyer këtë siklet.

Përgatiti: AlpeNews.al

Related posts

BEFASIA/ Penallti e parë me Juventusin, shikoni çfarë bën Cristiano RONALDO (VIDEO)

Isa.Autor

Ishte pjesë e Tiranës, lojtari afrikan pranë firmës në Zambia

Sadik.Autor

E KËRKUAN TË GJITHË/ INTERI ka gati kontratën e re për kroatin “MARATONOMAK”

Isa.Autor

Leave a Comment