Futboll Sport

Humbi penalltinë e tretë radhazi, sulmuesi fillon të qajë (VIDEO)

Një ndodhi interesante ka ndodhur ditën e sotme në kampionatin turk të futbollit.

Bafetemi Gomis, humbi penalltinë në fund të ndeshjes që Gallatasarai po luante ndaj Akhisarit, dhe menjëherë filloi të qajë.

Kjo ishte penallti e tretë, që sulmuesi ka humbur në këtë kampionat.

 

Related posts

“11-shja MË E MIRË”/ Emery: Ozil nuk e “meriton” të jetë në ekipin e Arsenalit

Delo.autor

REVOLUCION NGA “THEMELET”/ Barcelona nxjerr në shitje 12 lojtarë pas vendimit të “Jashtëtokësorit”

Delo.autor

Joshua: Mjaft me llafe, Wilder dhe Fury dua t’i kem përballë në ring

Sadik.Autor

Leave a Comment