Futboll Sport

Ish-mbrojtësi i Milanit “kopjon” Sergio Ramos dhe bëhet qesharak në Kinë – VIDEO

Pasi dështoi të luante si titullar me Milani, mbrojtësi argjentinas Gabriel Paletta ka treguar se nuk është momenti i tij në karrierë.Lojtari tashmë është pjesë e Jiangsu Suning, ku është bërë protagonist për keq këtë herë.

Në ndeshjen e kupës ndaj Tianhin Quanjian, Paletta kishte mundësi të shënonte penalltinë e fundit, por gaboi në mënyrë të pabesueshme, duke e dërguar topin shumë lart traversës. Duke kopjuar në një farë mëre penalltitë e Sergio Ramos.

Megjithatë, në fund ishte skuadra e tij që triumfoi.

Related posts

WANDA NARA merr rolin e analistes, gati të KRITIKOI ICARDIN çdo të hënë

Isa.Autor

“KËTU S’KA MOLLË TË KALBURA”/ Modric: Reali fiton edhe pa të, si e fitova vendin titullar

Delo.autor

KROATI NXJERR  MLLEFIN/ Mesazhi i KALINICIT për Bonucci “tërbon” tifozët MILANIT (FOTO)

Isa.Autor

Leave a Comment