Futboll Sport

Ja pse 16 qershori është data që duhet të mbahet mend nga tifozët e Kupës së Botës

Zonja dhe Zotërinj, na kanë mbetur vetëm 34 ditë deri në fillimin e Kupës e Botës dhe të gjithë po presin me padurim.

Patjetër, vetë turneu është një spektakël i garantuar, por në veçanti një datë është diçka që duhet të mbahet mend.

Kjo pasi do të keni mundësinë të shihni katër ndeshje brenda një dite, pikërisht dita e 16 qershorit.

Do të ketë ndeshje në orën 11 të paradites, në orën 1, 4 dhe 7 të pasdites.

Nëse do të ndizni televizorin në orën 11, do të jeni në gjendje të shikoni Francën dhe Australinë, më pas tre orë më pas, Argjentinën që do të ndeshet me Islandës në Moskë në orën 2.

Më pas tre orë më pas, Peruja do të përballet me Danimarkën në Saransk në orën 4 dhe në fund, Kroacia do të luajë ndaj Nigerisë në Kalingrad.

Related posts

ENDE PA DEBUTUAR NË SERIE A/ Pëson një tjetër dëmtim mesfushori i Juventus… (FOTO)

Delo.autor

SKIFTERAT BËJNË NAMIN/ Yllin e PSG e PLAÇKISIN teksa po luante ndaj Liverpool

Isa.Autor

Suarez, 100 gola në La Liga për Barcelonën – i pesti në histori

Q.Autor

Leave a Comment