Futboll Premier League Sport

Liverpooli po e transferon yllin që e duan shumë skuadra në Angli

Liverpooli kërkon që ta forcoj mesfushën për sezonin e ri. Jurgen Klopp ka fituar besim të madh nga klubi anglez, andaj do të ketë shumë hapësirë në transferimet që do të ndodhin në verë.

Klopp ka kërkuar nga Liverpooli që ta transferoj mesfushorin e Napolit, Jorginho.

Skuadra angleze e di se do ta humbet Emre Canin në verë, prandaj dëshiron që ta transferoj mesfushorin e skuadrës italiane.

Related posts

KATËR ISH-FUTBOLLISTË TË SKËNDERBEUT TITULLARË/ Prishtina dhuron spektakël në javën e parë të kampionatit

Delo.autor

Franca bllokohet nga Australia/ “Kangurët” gjejnë forcën dhe mbyllin 45 minutat e para pa u “lënduar”

Sadik.Autor

Hamilton i SINQERTË: Nuk jemi të shpejtë, gara po kthehet në armën tonë kryesore

Isa.Autor

Leave a Comment