Futboll Seria A Sport

Milani publikon listën për Kupën e Italisë ndaj Juventusi, ka shumë befasi

Milani ka publikuar listën lojtarëve që janë ftuar për finalen e Kupës së Italisë ndaj Juventusit. Gennaro Gattusso ka ftuar plot 25 lojtarë për tu përballur me ‘Zonjën e Vjetër’.

Lajm tejet i mirë për Milanin është rikthimi i Lucas Biglias, që ishte i lënduar. Më poshtë mund të shikoni listën e lojtarëve të ftuar nga Gattuso për finalen e Kupës së Italisë:

Donnarumma, Storari, A. Donnarumma, Abate, Antonelli, Bonucci, Calabria, Gomez, Musacchio, Rodriguez, Romagnoli, Zapata, Biglia, Bonaventura, Calhanoglu, Kessié, Locatelli, Mauri, Montolivo, Torrasi, Borini, Cutrone, Kalinic, Silva, Suso.

 

 

Related posts

FESTË NË FAMILJEN SCHUMACHER/ Michael “e pret” ditëlindjen e 51 në krevat

Delo.autor

Oliver Bierhoff: Low për të zëvendësuar Zidane në Madrid? Ai ndihet i lumtur te Gjermania

Sadik.Autor

ARDHJA E BUJSHME/ Milinkovic-Savic dhe më shumë, zbardhet plani i Marotta tek Interi

Isa.Autor

Leave a Comment