• Home
  • Futboll
  • Manchester United shfaq interes për yllin e Chelseat
Futboll Premier League Sport

Manchester United shfaq interes për yllin e Chelseat

Manchester Unitedi është shumë i interesuar për ta transferuar sulmuesin e Chelseat, Willian, raporton Sky Sports.

Jose Mourinho është i etur ta forcojë skuadrën pas një sezoni pa trofe dhe Willianin e njeh nga koha kur punoi me të në Chelsea.

Edhe vetë përfaqësuesi brazilian do të largohej me qejf nga skuadra londineze nëse Antonio Conte mbetet trajner edhe sezonin e ardhshëm.

Related posts

HIGUAIN dhe CUTRONE së bashku/ GATTUSO ka gati PLANIN për “DOPIO 9”

Isa.Autor

Mundi Bayern-in në finale, tani kërkon të bashkohet me Kovac

Sadik.Autor

RONALDO I RI/ Po shkëlqen te Sevija dhe Portugalia, Andre Silva: Jam lojtar i MILANIT

Isa.Autor

Leave a Comment