Champions League Futboll Sport

“Marca” shpalos koreografinë e tifozëve të Real Madridit kundë Bayernit

Santiago Bernabeu me koreografi para ndeshjes me Bayern Munichun. Tifozët e Real Madridit do të realizojnë një mozaik me stemën e klubit para ndeshjes me Bayern Munichut.“Los Blancos” zhvillojnë sonte ndeshjen e kthimit ndaj Bayern Munichut në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve.

Dhe, tifozët në Santiago Bernabeu janë të gatshëm të dalin në mbështetje të ekipit drejt finales ë Kievit.Si zakonisht, në tribuna do të ketë koreografi që do të shpaloset në momentin kur skuadrat hyjnë në fushën e lojës.

Related posts

KUKËSI-SLAVIA SOFIA/ Trajneri Gega synon kualifikimin, 3 debutues nga minuta e parë (FORMACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

E BUJSHME/ E konfirmojnë mediat italiane, Thomas Strakosha pranë klubit anglez

Sadik.Autor

BLERJA E RE E ARSENAL DEBUTON ME GOL/ “Topçinjtë” fitojnë miqësoren në Amerikë (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment