Futboll La Liga Sport

Simeone hedh sytë nga Vardy, e shikon si pasuesin ideal të Griezmann

Te Atletico Madrid duket se janë të dorëzuar për Antoine Griezmann ndaj dhe Simeone po shikon për pasuesin e francezit në sulm. Sipas shtypit anglez, trajneri argjentinas është admirues i Jamie Vardy të Leicester City dhe lojtari po tundohet nga dëshira për të provuar veten jashtë Premier League.

Nga ana tjetër drejtuesit e Leicester nuk duan ta humbasin sulmuesin anglez dhe kanë nisur bisedimet për rinovimin e kontratës e cila skadon në vitin 2020.

Related posts

Sfida Champions/ Kukësi luan për 1.4 milionë euro ndaj azerëve të Karabak

Isa.Autor

BILANCI I 2020-ËS/ Ja cilët janë lojtarët më të vlefshëm të Kombëtares

Delo.autor

Franca në finale/ Ja kush shpallet lojtari më i mirë i ndeshjes me Belgjikën

Isa.Autor

Leave a Comment