Futboll La Liga Sport

Unitedi bën gati ofertën e parë për Bale, përfshihet edhe Martiali

Manchester United është duke përgatitur ofertë prej 60 milionë eurove për anësorin e Real Madridit, Gareth Bale, raporton Don Balon.

Bale nuk po arrin të gjejë vend në formacionin e Zinedine Zidane në ndeshjet e mëdha në Champions League dhe do të ishte i hapur për një largim nga Santiago Bernabeu këtë verë.

“Djajtë e Kuq” janë duke tentuar që të përfshijnë në marrëveshje edhe Anthony Martialin për të ulur çmimin prej 100 milionë eurove që kërkon Madridi.

Related posts

KA LUAJTUR VETËM 9 MINUTA KËTË SEZON/ Milan synon të marrë mesfushorin e “Los Blancos”…

Delo.autor

DERBI I MADONINËS/ Pas 12 minutash lojë, Ibrahimovic zhbllokon ndeshjen ndaj Inter (VIDEO)

Delo.autor

COPA DEL REY/ Pas një asist nga Marcelo, mbrojtësi Militao zhbllokon sfidën për Real Madrid (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment