Futboll Sport

Formacionet zyrtare, Tunizi – Spanjë

Janë publikuar formacionet zyrtare Tunizia – Spanja

Spanja dhe Tunizia zhvillojnë ndeshjen e fundit parapërgatitore para se të udhëtojnë për në Rusi.

E në këtë ndeshje Spanja që është mysafirë i Tunizisë ka futur në lojë edhe Iniestan dhe Iscon. 

Formacionet zyrtare:

Tunizia: Balbouli; Dylan Bronn, Syam Ben Youssef, Yassine Meriah, Ali Maaloul, Saif-Eddine Khaoui, Ellyes Skhiri, Ferjani Sassi, Anice Badri, Wahbi Khazi, Naim Sliti

Spanja:  

Related posts

TRIMUMFOJNË ME PËRMBYSJE/ Lukaku mbosht Bolognën me dopitë

Delo.autor

Gjyla: Punojmë për të ardhmen, besim te elementi i ri

Sadik.Autor

Mkhitaryan ‘injoron’ Interin, refuzon kalimin te zikaltërit

Q.Autor

Leave a Comment