Futboll Sport

Kthehet në shtëpinë e varfër të fëmijërisë, Neymar shpërthen në lot (VIDEO)

Neymar shpërtheu në lot, ndërsa po ecte në një rekreacion të shtëpisë së tij të fëmijërisë. Superstari brazilian, i cili pritet të jetë lojtari yll i Kupës së Botës, këtë verë, teksa kompeticioni fillon këtë javë, u ngushëllua nga nëna e vet, pasi iu dha një udhëtim befasues në fillimet e tij të përulura.

Programi televiziv “Caldeirão do Huck” kishte krijuar versionin e kopjimit të shtëpisë së parë të Neymar në San Vicente, në bregun e Sao Paolo. Ajo përmbante sallën e vogël të jetesës, ku familja kishte zakon të shoqërohej, si dhe dhomën e gjumit, plot me foto futbollistësh, ku u rrit Neymar i ri.

Sapo hapi derën, në dhomën e tij të vjetër, Neymar menjëherë shpërtheu në lot. Goditja vazhdoi duke ecur rreth hapësirës, ​​duke parë sende nga fëmijëria e tij, përfshirë edhe pantallonët e shkurtra të futbollit dhe trofetë.

Pas një kohe të shkurtër reflektimi, prindërit e Neymar, motra e tij Rafaella dhe e dashura, Bruna Marquezine, përfundimisht u futën në dhomë për të ndarë përvojën emocionuese me të.

https://youtu.be/7NCeqP8_9YM

Related posts

ËSHTË ZYRTARE/ FIBA publikon rregullat të cilat hyjnë në fuqi nga 1 tetori

Delo.autor

Interi i frikshëm ndaj Sampdorias, Icardi shënon golin e vitit në Serie A

Q.Autor

Van Gaal: Manchester United i tmerrshëm dhe i pabesë, ja si u hakmorra

Q.Autor

Leave a Comment