Gossip Sport

Paradë yjesh në Roland Garros, shfaqet dhe Zidane (FOTO)

Rara Nadal ngriti për të 11-tën herë lart kupën në Ronald Garros dhe spektaklin e spanjollit nuk e kanë shijuar vetëm dashamirët e këtij sporti, por edhe shumë yje të kinemasë dhe muzikës.

Nuk ka munguar në këtë finale edhe ish-trajneri i Real Madrid, 3 fitues i Ligës së Kampioneve rresht, Zinedine Zidane, që shoqërohej nga bashkëshortja e tij Veronique Zidane. Në ceremoninë pariziene u panë edhe yje të famshëm, si muzikanti i njohur Roger Waters, aktorët Lea Seydoux dhe mbi të gjitha Marion Cotillard.

Si çdo vit nuk ka mundur edhe aktor britanik Hugh Grant, i shoqëruar nga bashkëshortja e tij Anna Elisabet Eberstein. Edhe Clive Owen është parë në shkallët e Philippe Chatrier, fushës më të rëndësishme të Ronald Garros.

Related posts

Një miliarder amerikan mund të shpëtojë Milanin

Sadik.Autor

PAS DEBATIT NË STËRVITJE/ Solskjaer dëbon Alexis Sanchez drejt Italisë tek…

Delo.autor

Juve tjetër “stërkëmbësh” Realit, blen super talentin 18 vjeçar

Sadik.Autor

Leave a Comment