Futboll Sport

Mbyllen pjesët e para, Argjentina pranë “mrekullisë”

Janë mbyllur pjesët e para në dy takimet e fundit në Grupit D të Kupës së Botës, Rusi 2018.

Nigeria dhe Argjentina luajnë për biletën e fundit në këtë grup. Takimi tjetër i vlefshëm për këtë grup zhvillohet mes Islandës dhe Kroacisë, me këta të fundit që kanë siguruar kalimin në fazën tjetër.

Ndërkohë më poshtë janë rezultatet dhe klasifikimi në kohë reale.

Live/ Nigeri-Argjentinë 0-1

Live/ Islandë-Kroaci 0-0

Related posts

ZYRTARE/ Alban BUSHI zyrtarizon listën për ndeshjen kundër Spanjës, ja risitë te U-21 (LISTA)

Isa.Autor

LIVE/ Finalja Tottenham-Liverpool, Klopp nis të lëvizë. Menjëherë dy zëvendësime

Delo.autor

LIVE/ Po luhet ndeshja Celta Vigo-Real Madrid. Starton sfida

Delo.autor

Leave a Comment