Futboll Sport

Messi apo Ronaldo, për modelen Cristina Pedrochen Botërorin e fiton…

Cristina Pedroche, prezantuese e modele në Spanjë, e njohur edhe si fanse e zjarrtë e Rayo Vallecanos, jep mendimin e saj për cilësitë e Lionel Messit dhe Cristiano Ronaldos.Sipas bukuroshes spanjolle, argjentinasi e ka talentin dhuratë të natyrës, ndërsa portugezi ka arritur suksese të jazhtëzakonshme falë punës së tij.

Ndërsa Andres Iniestën e vlerëson për klasin e tij dhe përulësinë. Sa i përket Botërorit, Pedroche është e bindur se do të triumfojë Spanja. Është e qartë se Cristina do të jetë në Rusi mbështetje të “La Rojas”, duke shkëlqyer në tribunat VIP.

Related posts

LIVERPOL SHKATËRROI 5-0 ATALANTËN/ Gjimshiti ishte më i miri tek ekipi zikaltër

Delo.autor

NEYMARI DREJT SPANJËS/ PSG e zëvendëson BRAZILIANIN me super yllin italian

Isa.Autor

Senegali dominon Korenë e Jugut në miqësore, synon surprizën në Botëror (VIDEO)

Sadik.Autor

Leave a Comment