Gossip Sport

Modelja italiane “ngushëllon” shokun e Elseid Hysajt (FOTO)

Klaudia Manxela është në pushime me bashkëshortin e saj, mbrojtësin e Napolit, Lorenco Toneli. Fotomodelja italiane ka fituar zemrat e shumë ndjekësve në rrjetet sociale, falë postimeve shpeshherë të nxehta në profilin e saj në “Instagram”.

Duke parë aktivizimin e pakët të së shoqit, Klaudia, pas fitores së Miss Palermos, është gati të bëhet një ndër femrat më të komentuara të sezonit të verës dhe duke parë format e saj, duket që e meriton…

Related posts

Trajneri Martiri: Ndaj Suedisë vijojmë ëndrrën, me optimizëm përpara

Sadik.Autor

“Për familjen time më mirë të kisha vdekur”, legjenda e klubit anglez rrëfen dramën e madhe

Sadik.Autor

Selfie e tifozit me Salah alarmon Egjiptin për gjendjen e futbollistit (FOTO)

Sadik.Autor

Leave a Comment