Foto e Dites Futboll Sport

Neymar e merr seriozisht ndeshjen me Meksikën, stërvitet me një… (FOTO)

Brazili është kulifikuar në 1/16 dhe në këtë fazë do të ndeshet me skuadren e Meksikës, por duket që “ylli” brazilian Neymar e ka marr shumë seriozisht këtë ndeshje.

Në rrjetin social Insagram sulmuesi ka postuar një foto ku shikohet që stërvitet me një djal të vogël që ndoshta endrra e tij është të behet si Neymar.

Përgatiti: AlpeNews.al

Related posts

E BUJSHME/ Po shkëlqen me Ferencvaros, Myrto Uzuni kërkohet në Premier League dhe Bundesliga

Delo.autor

Objektivi i merkatos/ Inter bën një ofertë interesante për yllin brazilian të Bordeaux

Isa.Autor

Tottenham “ngrin” Real Madrid: Kane nuk largohet!

Q.Autor

Leave a Comment