Futboll Sport

Nis pjesa e dytë, Islanda dhe Nigeria në kërkim të 3-pikëve

Pas barazimit kundër Argjentinës, Islanda do të kërkoj të siguroj një fitore përballë Nigerisë, dhe nëse kjo ndodh do të ishte një hap i madh përpara, pasi do të siguronte një kalim në fazën me eliminim direkt.

46′ Nis pjesa e pare

Related posts

MOTO GP/ “Doktor” Rossi: Kjo është frika më e madhe që kam kur pilotoj një motor

Delo.autor

PA TMERR ME SY/ PEREZ: Njerëz të çmendur, nuk luaj në një fushë ku rrezikoj të më…

Isa.Autor

Inter-Juventus, ka “derbi” midis Allegrit dhe Spalletit dhe Ikardit me Higuain

Sadik.Autor

Leave a Comment