Futboll Sport

Nis pjesa e dytë, Meksika shumë pranë kualifikimit

Po luhet takimi mes Koresë së Jugut dhe Meksikës, ndeshje kjo e vlefshme për Grupin F të Kupës së Botës. Momentalisht rezultati është 1-0 në favor të Meksikës. Me këtë rezultat Meksika është në vendin e parë me 6 pikë ndërsa aziatikët mbajnë vendin e 3-të me 0 pikë.

46′ Nis pjesa e dytë

Related posts

Klubet e Bundesligas e duan Schweinsteiger

Delo.autor

Barcelona, 10 ndeshje larg rekordit tjetër historik

Q.Autor

Çudia në Angli, një ekip me 100 pikë nuk shpallet dot kampion

Sadik.Autor

Leave a Comment