Futboll Sport

Nis pjesa e dytë, Portugalia beson tek përmbysja

Po luhet takimi mes Uruguait dhe Portugalisë, ndeshje kjo e vlefshme për fazën e 1/8-ave të Kupës së Botës.

46′ Nis pjesa e dytë

Related posts

E BUJSHME/ Neymar telefonon kampionin e Botës, e fton te PSG-ja

Isa.Autor

BLLOKON TRANSFERIMIN TEK “DJAJTË E KUQ”/ Dybala vendos të ardhmen e tij tek…

Delo.autor

Rekordi i Werder Bremen, firmos për të pestën herë me “gjyshin” e sulmit

Sadik.Autor

Leave a Comment