Futboll La Liga Sport

Kombëtarja si “trampolinë”, në La Liga intersohen për Manajn

Kombëtarja shqiptare ka qenë një pasazh i mirë për lojtarët e vendit tonë të cilët nuk kanë pasur në këmbët e tyre shumë minuta. Manaj, u grumbullua nga Panuçi, duke luajtur titullar nda Ukrainës dhe disa munuta me Kosovën.

Kjo ka bërë që shumë menaxherë të shikojnë formën e tij. “Corriere dello Sport”, ka bërë një bilanc për lojtarët e Interit,  se ku mund të kalojnë të huazuarit. Për Manajn përmendet një interes nga La Liga. Sezonin e fundit Manaj e ka kaluar me Granadën në ligën e dytë spanjolle, por mesa duket është koha për hapin e madh .

Related posts

Real Madrid, ka gati dy emra nëse nuk arrihet marveshja me Neymarin

Sadik.Autor

E BUJSHME/ Gazetari italian zbulon të ardhmen e Rashicës, pritet të zëvendësojë…

Delo.autor

SOT KUSHTON 200 MILIONË EURO/ Barcelona dhe Tottenham refuzuan blerjen e ASENSIO

Isa.Autor

Leave a Comment