Futboll Sport

“Shkëlqeu” te Teuta/ Ekipi i madh europian në kërkim të talentin shkodran

Talenti i Teutës, Esin Hakaj mund të transferohet në Zvicër, te ekipi i Luganos. Sipas “Supersport” lojtari pëlqehet nga zvicerianët, të cilët kanë patur më parë dhe shumë shqiptarë të tjerë në ekip.

Trajneri i Luganos pritet që të emërohet Gianni De Biasi, i cili mund të marrë me vete dhe Hakajn. Kujtojmë që shkodrani bëri një paraqitje të shkëlqyer këtë sezon me ekipin e Teutës, ndërsa ai është vetëm 21 vjeç.

Related posts

Kandidat për trajner të Spanjës: Xavi merr vendimin përfundimtar

Isa.Autor

RANGKICK-MILAN/ Një histori e lindur 15 vite më parë: gati “thesari” për gjermanin

Delo.autor

ISH-LOJTARI I BARCELONËS PREZANTOHET TEK LEEDS/ Firpo i çudit të gjithë: Mërzitem duke parë futboll

Delo.autor

Leave a Comment