Gossip Sport

Tifozja ruse lindi djalë kur shënoi Govolkin, ia vë emrin Alexander

Një tifozë ruse ishte aq e emocionuar gjatë ndeshjes Rusi-Arabi Saudite 5-0, që ishte edhe sfida hapëse e Botërorit, aq sa u nis me urgjencë drejt maternitetit një muaj para kohe, pasi ndodhej ne javën e 36-të të shtatzanisë.

36-vjeçarja, emri i së cilës nuk bëhet i ditur, sipas Ministrit të Shëndetësisë së Rusisë, Yevgeny Filippov, e solli në jetë djalin e saj në momentin e shënimit të golit të pestë të Aleksander Golovin. Për këtë arsye prindërit e quajtën të sapolindurin Aleksander.

Related posts

PLAS TE KAMZA/ Presidenti Qarri: Bashkia s’ka dhënë 2 rrogat e fundit

Isa.Autor

KRITIKA PËR OZIL DHE ARSENALIN/ Ish-futbollisti lartëson “punën” e Arsene Wenger

Sadik.Autor

PRITJA PO MBARON! “El Clasico” është gati. Messi dhe Zidane: Një ndeshje e madhe!

bora.autor

Leave a Comment