Futboll Sport

DRAMATIKE/ Sulmuesi brazilian tre ditë në ANKTH, policët i shpëtojnë NËNËN (FOTO)

Policia e Brazilit ka bërë me dije se ka shpëtuar nënën e sulmueist brazilian të Shaktjor të Donjeskut, Taison Freda. Rosanxhela Freda, 58 vjeç ishte rëmbyer nga 3 meshkuj dhe 1 femër të cilët ishin pjesë e një grupi kriminal. Fqinjët e nënës së sulmuesit e kanë parë të gjithë skenën dhe kanë vendosur në dijeni policinë.

Më pas autoritet e shpëtuan zonjën në një qytet në Jug të Brazilit shumë afër kufirit me Uruguajin. Familjarët e futbollistëve nuk rrëmbeheshin që nga viti 2004 ku ishte nëna e lojtarit Robinjo që u mbajt për disa javë peng.

Related posts

Partizani gjen kundërshtar në Ohër, fikson miqësoren e parë ndaj ekipit maqedonas

Sadik.Autor

“KE LUFTUAR DHE KE MARRË…/ “Bisha” ngjitet në Championship, merr komplimentet e Klopp në “WhatsApp” (VIDEO)

Delo.autor

GJESTE RACISTE NË EIBAR/ Tifozët e Atleticos e ekzagjerojnë në rrugët e qytetit (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment