Futboll Sport

DRAMATIKE/ Sulmuesi brazilian tre ditë në ANKTH, policët i shpëtojnë NËNËN (FOTO)

Policia e Brazilit ka bërë me dije se ka shpëtuar nënën e sulmueist brazilian të Shaktjor të Donjeskut, Taison Freda. Rosanxhela Freda, 58 vjeç ishte rëmbyer nga 3 meshkuj dhe 1 femër të cilët ishin pjesë e një grupi kriminal. Fqinjët e nënës së sulmuesit e kanë parë të gjithë skenën dhe kanë vendosur në dijeni policinë.

Më pas autoritet e shpëtuan zonjën në një qytet në Jug të Brazilit shumë afër kufirit me Uruguajin. Familjarët e futbollistëve nuk rrëmbeheshin që nga viti 2004 ku ishte nëna e lojtarit Robinjo që u mbajt për disa javë peng.

Related posts

Fenomeni Marc Marquez tregon të ardhmen e Honda-s

Sadik.Autor

U BLE ME BUJË/ Sulmuesi kërkon LARGIMIN nga ARSENALI: Nuk dua të jem…

Isa.Autor

DËSHTUAN NË MERKATO/ Manchester United në hall, po kërkon një drejtor sportiv

Isa.Autor

Leave a Comment