Futboll Premier League Sport

Florentino Perez nxjerr në shitje “yllin” e radhës, Manchester United “fërkon duart”

Skuadra e Real Madrid pak ditë më parë ka shitur lojtarin më të mirë në historinë e vet, Cristiano Ronaldo, i cili është bashkuar me Juventusin në Serinë A. Megjithatë presidenti Florentino Perez me shumë mundësi do të nxjerrë në shitje lojtarin e radhës, bëhet fjalë për Gareth Bale, raporton Dky Sports.

Javën e ardhshme sulmuesi pritet të nisë stërvitjen për sezonin e ardhshëm, dhe do të ketë një takim takim me presidentin e Real Madrid. Ndërkohë Manchester United kërkon të përfitojë nga kjo situatë dhe kërkon shërbimet e uellsianit.

Related posts

Skënderbeu gati për festën e titullit, kërkon “hakmarrjen” ndaj Kukësit

Sadik.Autor

GJATË KONFERENCËS/ Valverde i përgjigjet Guardiolës: Barcelona dhe ajo janë dy skuadrat më të mira të dekadës

bora.autor

Drejtori i Barcelonës: Italianët kanë ekipe të forta dhe serioze

Q.Autor

Leave a Comment