Futboll La Liga Sport

Ish-ylli i Barcelonës parashikon: Ky lojtar do ta fitojë “Topin e Artë 2018”

Gara për të fituar “Topin e Artë 2018” është ndër më të hapurat në disa vitet e fundit dhe Antoine Griezmann është në mesin e favoritëve kryesorë.

Sipas ish-lojtarit të Celtic dhe Barcelonës, Henrik Larsson, sulmuesi francez ka më shumë mundësi ta fitojë këtë çmim.

“Kush do ta fitojë ‘Topin e Artë’? Mendoj se Griezmann”, ka thënë Larsson.Në të kaluarën, Griezmann ka qenë në podium të këtij çmimi, kur zuri vendin e tretë në vitin 2016.

Related posts

PARA NDESHJES NDAJ TORINOS/ Gattuso bën autokritikë: Jam i zhgënjyer me veten time, pasi nuk…

Delo.autor

HUMBI VËLLAIN NGA NJË SËMUNDJE E RËNDË/ Mbrojtësi Vangjeli bën postimin prekës: Ishe një luftëtar i madh, nuk u dorëzove kurrë

Delo.autor

NUK ËSHTË I NJËJTË SI SEZONIN E KALUAR/ Ja sa e vlerëson tani Interi Skriniar

Delo.autor

Leave a Comment