Futboll Seria A Sport

Juventus kërkon merkato madhështore, përveç Ronaldos do edhe mbrojtësin e…

Juventus kërkon të ndërtoj një ekip që të arrijë të fitojë Championsin, pasi në kampionat ka vite që po e dominon atë. Ronaldo është një siguri golash përpara, por bardhezinjtë po mendojnë edhe për prapavijën.

Kështu “Corriere dello Sport” raporton se gjatë ditën së hënë do të ketë kontakte me Mate Darmian. Ky i fundit nuk ka gjetur hapësirat e kërkuara të Mançester Junajtid dhe po mendon të largohet. Megjithatë në fillim do të vendoset për të ardhmen e Aleks Sandros dhe më pas do të merren hapa konkretë.

Related posts

NDËSHKIMI EPIK NË GJERMANI/ Trajnerin e detyrojnë të stërvisë… ekipin e femrave

Delo.autor

KORONAVIRUSI/ Formula 1 me plan rezervë për të shpëtuar sezonin

Delo.autor

SERIE A DRIDHET/ Super Liga e Kinës feston pas 10 javësh

Delo.autor

Leave a Comment